MÖBLER / Bord / Slagbord 13484532
nr 1348 4532
Slagbord
1700-/1800-tal. Bredd: 49 + 2x66. Djup: 113 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:04:47
300 kr
500 kr